Suvaldyk plaukų siautulį vasarą: profesionalų patikrinti būdai

Suvaldyk plaukų siautulį vasarą: profesionalų patikrinti būdai

Vasara – laikas šaltiems gėrimams, atostogoms, saulei, jūrai ir vėjyje besidraikantiems plaukams. Taigi… sveiki sugrįžę garbanoti, susiriebalavę, saulės pažeisti plaukai su išsišakojusiais galiukais. Nuolatos rūpinatės savo plaukais, tačiau vasarą jie tampa tiesiog nevaldomi? Valio! Jūs ne viena!

Kas su mūsų plaukais vyksta vasarą?

Iš saulės gaunamas vitaminas D gali pagreitinti plaukų augimą, tačiau saulė gali stipriai sužaloti mūsų plaukus. Taigi plaukus vasarą reikia saugoti lygiai taip pat kaip veido ar kūno odą.

Kenksmingi ultravioletiniai spinduliai plaukus veikia panašiai kaip buityje naudojami stiprūs balikliai ir kiti chemikalai. Skamba neįtikėtinai? Karštis plaukus džiovina, todėl jų paviršius pastebimai išsausėja, pažeidžiama drėgmės pusiausvyra. Rezultatas – sausi, praradę žvilgesį, šiurkštūs, besipučiantys ir besiveliantys plaukai. Jeigu plaukai dažyti, ilgiau pabuvus saulėje spalva gali gerokai išblukti.

Per didelis kiekis saulės, anot KEUNE Haircosmetics vyr. technikės ir kūrybos vadovės Editos Kavaliauskienės, yra vienas dažniausių plaukų kamieno struktūros pažeidimų.

Maudymasis baseine pakenkti gali dar labiau – chloras yra super galinga valomoji medžiaga, kuri naikina mikrobus, o kartu… iš plaukų pašalina natūralius aliejus, prisotina cheminių elementų. Sūrus jūros vanduo iš plaukų pašalina vandenį taip juos dar labiau išsausindamas.

Ką daryti? Laimėkite kovą prieš saulę!

Turėti sveikus plaukus vasarą tikrai įmanoma, tereikia vadovautis keliais žingsniais.

  • Pradėkite vasarą nuo naujos šukuosenos. Atsikratykite išsišakojusių galiukų ir atnaujinkite. Nepamirškite, kad plaukai vasarą auga gerokai greičiau, galbūt vertėtų pasvarstyti apie trumpesnius plaukus? Vienu šūviu nušausite du zuikius.
  • Naudokite nuo UV spindulių apsaugančias plaukų priežiūros priemones. Tokios priemonės atgaivins sausus, trapius, saulės pažeistus plaukus ir apsaugos nuo saulės. Tam puikiai tiks KEUNE purškiamas aliejus Satin Oil. Aliejaus sudėtyje esantys aliejai pamaitins plaukus, suteiks žvilgesio ir apsaugos nuo žalingų saulės spindulių. 17 metų plaukų stilistės patirtį turinti E. Kavaliauskienė siūlo kelis papildomus lašus Satin Oil įspausti į mėgiamą šampūną, kondicionierių ar kaukę. Tai plaukams suteiks dar daugiau žvilgesio.
  • Plaukai ir oda skirtingai reaguoja į saulės spindulius. Įprastai, oda tamsėja, ryškėja, o plaukai blunka bei šviesėja, tai nutinka dėl žmogaus kūne esančio pigmento – melanino. Jei Jūsų plaukai dažyti ir norite apsaugoti plaukų spalvą nuo blukimo, rinkitės priemones, skirtas dažytų plaukų priežiūrai. Tam puikiai tiks KEUNE Tinta Color Care šampūnas ir kondicionierius. Sudėtyje esantys ingredientai padės išlaikyti gyvybingesnę plaukų spalvą ir galvos odos drėgmės balansą.
  • Saugokite plaukus nuo sūraus ir chloruoto vandens. Jei planuojate ilgas atostogas prie jūros ar baseino, vertėtų rinktis šampūną ir kondicionierių, apsaugantį ne tik nuo saulės, tačiau ir nuo lietaus ir kitų kenksmingų veiksnių. Norite mėgautis turiningu laisvalaikiu nedarant žalos savo plaukams? KEUNE technologė siūlo naudoti papildomą apsaugos priemonę – KEUNE Care Sun Shield purškiamą aliejų. Jis apsaugos Jūsų plaukus nuo saulės, sūraus ir chloruoto vandens, lietaus ir kitų stichijų.
  • Mylėkite ir drėkinkite plaukus. Saulė sausina plaukus ir Jūsų galvos odą, todėl ypatingai drėkinimo priemonės Jūsų kovos su saule arsenale turi užimti labai svarbią vietą. Vasaros metu stenkitės nenaudoti plaukų džiovintuvo, tiesintuvo ar kitų plaukams kenkiančių prietaisų. Naudokite natūralią drėgmę atkuriantį kondicionierių – jis neleis plaukams išsausėti. Jei mėgstate natūralią kosmetiką, KEUNE profesionalai užtikrina – So Pure linija plaukams tikrai nenuvils. Plaukų drėgmę palaikančiose priemonėse yra kokosų, palmių branduolių, guaro pupelių, argano aliejų bei taukmedžio sviesto. Šie natūralūs ingredientai padės užtikrinti normalią plaukų drėgmę, suteiks blizgesio.
  • Sveikai maitinkitės ir gerkite daug vandens. Saugoti plaukus turite ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Skysčiai, daržovės, vaisiai, neriebus maistas padės išlaikyti sveikus plaukus ir odą.Geriausi sprendimai profesionaliai plaukų priežiūrai – www.feminabona24.com
Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search