Ruduo – metas pasirūpinti veido oda

Ruduo – metas pasirūpinti veido oda

Besikeičiantis metų laikas veido odai – tikras išbandymas. Rudeninis vėjas ir šaltesnis oras signalizuoja apie tai, kad jau metas pasirūpinti per vasarą nualinta veido oda. Beveik 20 metų patirtį turinti kosmetologė, grožio terapeutė-technologė, dėstytoja-lektorė Gerda Gedžė pateikė 6 patarimus, kurie padės puikia veido oda džiaugtis net ir žvarbiausią rudens dieną.

Taisyklė Nr. 1: Odos valymas

Karštis bei kaitri saulė vasaros metu skatina odos porų kimšimasį bei dehidrataciją. Todėl pirmas dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti praėjus karštajam sezonui, anot kosmetologės, yra veido valymas. Valyti veido odą reikėtų atsižvelgiant į jos tipą ir būklę. Kosmetologai siūlo paviršinį, giluminį, cheminį, mechaninį, odos valymą ultragarsu.Karštuoju metų laiku riebalinių liaukų veikla aktyvesnė, todėl kasdienai rekomenduojami aktyvesni veido prausikliai. Orams atvėsus, kosmetologė rekomenduoja sugrįžti prie švelnesnių veido valymo priemonių.

Taisyklė Nr. 2: Drėgmės balanso atstatymas ir odos maitinimas

Esant aukštai oro temperatūrai, per odą netenkame didelio kiekio vandens. Tai, anot profesionalų, skatina odos dehidrataciją. Vanduo, kaip ir deguonis, yra gyvybiškai svarbi medžiaga visoms mūsų organizmo ląstelėms.

Siekiant atstatyti drėgmės balansą, G. Gedžė rekomenduoja rinktis specialistų atliekamas drėkinamąsias procedūras, naudoti intensyviai drėkinančias kosmetikos priemones (serumus, kremus, kaukes). Rudenį veido odos drėkinimui puikiai tiks „Germaine de Capuccini” drėkinamasis kremas ir serumas „Hydracure”.

Kosmetologė pabrėžia, kad drėkinti odą ir naudoti drėkinamąsias veido priežiūros priemones reikėtų naudoti visus metus. Mat oda, netekusi vandens, daug greičiau sensta, praranda stangrumą, sudirgsta, parausta.

Taisyklė Nr. 3: Odos pigmentacinių dėmių naikinimas

Ruduo yra odos pigmentacijos sutrikimų, atsiradusių nuo UV spindulių, medicininių preparatų, aplinkoje esančių toksinų ir kitų priežasčių, naikinimo metas. Panaikinti arba pašviesinti pigmentines dėmes galima atliekant profesionalias procedūras, naudojant specialias priemones namuose  ar net pasitelkus aparatinę kosmetologiją, lazerius.

Pigmentinių dėmių korekcijai kosmetologė rekomenduoja rinktis „Germaine de Capuccini” kosmetikos linijos „Time expert White“ produktus. Šios linijos priemonės šviesina ir naikina senatvines pigmentines dėmes, grąžina odai jaunatvišką spindesį, suvienodina odos mikropigmentaciją po saulės vonių ar vizitų soliariumuose.

Taisyklė Nr. 4: Odos senėjimo procesų stabdymas

Ultravioletiniai spinduliai, anot kosmetologės, skatina odos senėjimo procesus, todėl ruduo yra puikus metas odą stangrinančioms ir senėjimą stabdančioms procedūroms. Nepaisant to, koks yra Jūsų odos tipas, visais metų laikais reikėtų protingai dozuoti UV spindulius, išlaikyti odos drėgmės balansą, naudoti priemones, kurių sudėtyje yra aukštos koncentracijos veikliųjų medžiagų (vitaminų, mineralų, antioksidantų, naujausių technologijų dėka sukurtų odos senėjimą lėtinančių medžiagų). Odos senėjimo stabdymui kosmetologė rekomenduoja „Germaine de Capuccini” kosmetikos linijos „Time expert C+” veido priežiūros priemones.

Taisyklė Nr. 5: Odos apsauga

Jei Jūsų oda jautri, plona ar sausa, prieš ilgesnius pasivaikščiojimus lauke šaltuoju metų laiku kosmetologė rekomenduoja veidą patepti riebesniu apsauginiu kremu, apsaugančiu nuo šalčio. Specialistė rekomenduoja išmėginti „Royal Jelly“ linijos kremą sausai ir labai sausai odai „Extreme“, kuris apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Sausos, brandžios, jautrios, raustančios odos priežiūrai rudenį rekomenduojama naudoti ir kreminę pudrą, kuri kaip papildomas apsauginis sluoksnis apsaugos ne tik nuo UV spindulių, bet ir nuo šalčio.

Taisyklė Nr. 6: Dienos ritmas, sveika mityba, judėjimas ir kuo daugiau vandens

Veido oda – mūsų gyvenimo būdo ir mitybos atspindys. Tiek rudenį, tiek kitais metų laikais vertėtų nepamiršti sveikai maitintis, valgyti kuo daugiau šviežių daržovių, vaisių, gerti daug vandens, užsiimti aktyvia fizine veikla. Ne mažiau svarbus, anot kosmetologės, ir dienos ritmas. Tam, kad oda pailsėtų ir sėkmingai regeneruotųsi per naktį, reikėtų eiti miegoti apie 22 val.

Profesionalų pamėgtas plaukų priežiūros priemones naudojimui namuose rasite: www.feminabona24.com

Kosmetologė, grožio terapeutė-technologė Gerda Gedžė

Gerda Gedžė - kosmetologė, grožio terapeutė-technologė
Gerda Gedžė - kosmetologė, grožio terapeutė-technologė

Gedžė yra įgijusi ir SPA Terapijos Specialisto kvalifikaciją, lankė įvairių veido masažo technikų, pilingo ir senėjimą stabdančių procedūrų atlikimo technikos kursus, turi tarptautinį chiromasažo meistro vardą. Nuolat skaito paskaitas ir pranešimus Tarptautinėse Konferencijose.

Kosmetologė, grožio terapeutė-technologė Gerda Gedžė – jau beveik 20 m. kosmetologijos srityje dirbanti kosmetologė, grožio terapeutė-technologė, dėstytoja-lektorė. Cheminio pilingo, problematinės ir senstančios odos gydymo profesionalė juokauja, kad į šią sritį ją veikiausiai atvedė mama, dar mokykloje ją nuvedusi į grožio būrelį. 1998 m. tuometinėje Vilniaus Aukštesniojoj technologijos mokykloje gavusi kosmetiko-vizažisto kvalifikaciją G. Gedžė pasinėrė į nuolatinio tobulėjimo ir precizikos reikalaujančią grožio industriją. 2015 m. kosmetologė baigė Kauno kolegiją ir gavo grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnį ir technologo kvalifikaciją. Gerda sako, kad yra tikras posakio, kad, radus mylimą darbą, niekada nebereikia dirbti, įrodymas.

Veda praktinius ir teorinius mokymus, bei kvalifikacijos kėlimo kursus, rengia mokymo programas kosmetologams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ispanijoje, Gruzijioje, Azerbaidžane.

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search