Plaukų stilistė-koloristė Eglė Poderienė

Plaukų stilistė-koloristė Eglė Poderienė

Eglė Poderienė jau penkerius metus dirba plaukų stiliste ir koloriste. Stipriosiomis savo pusėmis plaukų meistrė laiko gebėjimą efektyviai komunikuoti su klientais ir rasti labiausiai jiems tinkančius sprendimus.

Koloristikos, kirpimų ir plaukų priežiūros pritaikymo praktinės žinios, psichologijos ir komunikacijos, plaukų terapijos išmanymas – visa tai padeda kardinaliai pakeisti Eglės klientų šukuosenas ir sukurti asmeninį įvaizdį.
E. Poderienė yra baigusi „Femina Bona” meistrų akademiją, įgijusi plataus profilio „Bob“ kirpėjos specialybę, baigusi koloristikos Master class kursus bei nuolat gilina savo žinias įvairiose profesionalių plaukų meistrų mokymuose.

„Esu smalsi, žingeidi ir kūrybiška, nemėgstu monotonijos, todėl nuolat siekiu tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją plaukų meistrystės srityje. Be to, esu kvalifikuota pedagogė ir, nors ir nedirbu šioje srityje, švietėjiška veikla man yra artima. Todėl su kiekvienu, kuriam kyla klausimai dėl plaukų priežiūros, noriai dalinuosi turimomis žiniomis. Tinkama plaukų priežiūra prasideda nuo žinojimo ir tik tada žinių taikymo. Padėti žmonėms yra mano prigimtinis pašaukimas, todėl ateityje planuoju ir savo salono įkūrimą.“

Plaukų stilistė - koloristė Eglė Poderienė
Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search