Eterinių aliejų aromatų natos gelbsti ir nuo pleiskanų

Eterinių aliejų aromatų natos gelbsti ir nuo pleiskanų

Akistatą su pleiskanomis esame patyrę beveik kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Su šia neestetiška problema žmonės kovoja jau nuo seno, tad iš kartos į kartą iki mūsų dienų atkeliavo  ne viena kovos su pleiskanomis paslaptis. Pavyzdžiui, beržo degutas, su kuriuo ir dabar gaminamas gydomasis muilas nuo pleiskanų. Tačiau plauti galvą su juo kažin ar labai patiks – esame pripratę prie šampūno.

Natūralus išsigelbėjimas galvos odai – eteriniai aliejai

Gera žinia yra ta, kad rimta pagalba nuo pleiskanų yra ir eteriniai aliejai, be to – jie gardžiai kvepia ir suteikia emocinio pasitenkinimo. 5-6 lašai eterinio aliejaus į šampūno buteliuką, kurį po to reikia labai gerai suplakti ir po to naudoti, kaip įprastą, priemonę, kuri savo paprastumu nudžiugins skubantį žmogų.

Tiems, kurie turi šiek tiek daugiau laiko, rekomenduojama prieš plaukus plaunant pasidaryti augalinio aliejaus  kaukę su keliais lašeliais eterinio – taip ne tik pleiskanas išguisite iš savo plaukų, bet ir juos pačius puoselėsite.

Kaip bazinį augalinį aliejų rekomendojama naudoti  avokadų, migdolų, ramunėlių, sviestmedžių, varnalėšų tyrus aliejus, kurie garantuotai striprins plaukų šaknis bei mažins plaukų slinkimą.

Kokius eterinius aliejus pasitelkti kovai su pleiskanomis?

Pleiskanų atsikratyti geriausiai padeda levandų, arbatmedžių, eukalipto, citrinų, apelsinų, greipfrutų, pelargonijų, rozmarinų, ramunėlių, melisų eteriniai aliejai. Maksimaliam efektui rekomenduojama naudoti kelių eterinių aliejų miksą.

Arbatmedžio eterinis aliejus: puikiai kovoja su grybeliu, bakterijomis, pasižymi uždegimą malšinančiu poveikiu;

Levandų eterinis aliejus: nuramina sudirgusią galvos odą, slopina uždegimus. Šis eterinis aliejus turi priešgrybelinių ir priešuždegiminių savybių, kurios apsaugo nuo grybelio, sukeliančio pleiskanas, taip pat nuramina odos paraudimą ir niežėjimą;

Eukaliptų eterinis aliejus: slopina galvos odos niežėjimą, ramina odą;

Citrinų eterinis aliejus: ypač naudingas, pleiskanojančiai riebiai galvos odai, subalansuoja odos riebalų išsiskyrimą, veikia antibakteriškai;

Rozmarino eterinis aliejus: veiksminga priemonė dėl savo priešuždegiminių savybių. Šis eterinis aliejus taip pat ypač efektyviai skatina plaukų augimą, stimuliuoja galvos odos apykaitą.

Kokybiškų natūralių bei tyrų eterinių aliejų galite įsigyti www.feminabona24.com

 

 

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search