7-ios ryškiausios 2018–2019 m. šaltojo sezono makiažo tendencijos

7-ios ryškiausios 2018–2019 m. šaltojo sezono makiažo tendencijos

Nors už lango orai vėsta ir gamta tuoj užmigs žiemos miegu, iš didžiausių mados sostinių atkeliauja toli gražu ne niūrios makiažo tendencijos.

Mados ir grožio pasaulis nelaukia, tad pristatome 7-ias karščiausias šio rudens ir artėjančios žiemos makiažo tendencijas. Bent vieną iš jų pritaikys kiekviena – tiek natūralumo, tiek ryškių spalvų bei netikėtų sprendimų gerbėja.

1. Rožiniai akių vokų šešėliai

Rožinė – šio rudens-žiemos spalva. Savo modelius rožiniais vokų šešėliais šiais metais puošia dizaineriai Anna Sui ir Jeremy Scott. Jau kelis mėnesius rožiniai akių vokų šešėliai karaliauja podiumuose ir vargu, ar greitu metu užleis vietą kuriam nors kitam atspalviui.

2. Raudonas lūpdažis

Nuo „Dolce & Gabanna“ iki Brandono Maxwello: raudonas lūpdažis visiškai užvaldė 2018-ųjų rudens-žiemos makiažą. Ką pasirinksite – glotnumą, blizgumą, matinę spalvą ar metalinį spindesį – priklauso tik nuo jūsų. Tai galimybė prie jūsų individualių poreikių pritaikyti nesenstantį grožio kanoną. Blake Lively  pasirinko satininio atspalvio lūpų dažus ir bronzinio atspalvio vokų šešėlius – makiažas tapo organiškas, o spalvos – artimos viena kitai.

3. Ryškūs akių kontūrai ir blizgūs deimantukai

Grafinės formos, brangakmeniai ir ryškūs akcentai vyravo pristatant 2018-ųjų rudens kolekcijas, o įžymybės jau praėjo veikti. Ryškiausia kino industrijos naujokė Lupita Nyong’o pasirinko oranžinės spalvos akių kontūrą, o spalvingą makiažą ties vidiniais ir išoriniais akių kampučiais papuošė mėlynais ir juodais deimantukais.

4. Blizgios lūpos

Pamirškite matinius lūpų dažus ir išsitraukite savo lūpų blizgius! Viena ryškiausių naujo sezono tendencijų –  žėrinčios lūpos. Pasak specialistų, šį sezoną vertėtų rinktis lūpų dažus, kurie lūpoms suteikia tviskesio ir putlumo.

5. Dūminis makiažas, pagyvinamas metalo blizgesiu

Tai klasika, vyraujanti kiekvieną sezoną, ir iš tiesų daugelis merginų mėgsta tamsų akių makiažą. Ieškodamos idėjų, galite remtis aktorės Mila Kunis pavyzdžiu: tradicinius tamsiai pilkus ir juodus akių šešėlius pagyvinkite subtiliu blizgesiu.

6. Auksinės užuominos

Šį sezoną ant podiumų karaliauja aukso užuominos, kurios tinka  tiek rudaakėms, tiek mėlynakėms. Aukso spalva gali tapti ir minėtojo dūminio makiažo dalimi. Auksiniai atspalviai ypač tinkamas akcentas šventiniui makiažui.

7. Ryškūs šešėliai

Jūsų natūralių atspalvių šešėlių paletė įgijo rimtą konkurentę. Šio sezono mados savaičių kolekcijų pristatymuose dominavo ryškūs nenatūralių tonų akių šešėliai. Tad jei nemėgstate rožinės ir oranžinės, pabandykite akių vokus papuošti ryškiai žydrais šešėliais, kaip kad Lily Collins.

Parengta pagal: https://www.instyle.com/beauty/fall-makeup-trends-2018

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search