Veido valymas pagal odos tipą – kokį pasirinkti?

Veido valymas pagal odos tipą – kokį pasirinkti?

Veido valymas pagal odos tipą – kokį pasirinkti?

Veido odai per dieną tenka nemaža dozė išorės „purvo“ – užterštas oras, dulkės bei makiažas, kuris, kaip magnetas pritraukia įvairius nešvarumus. Šie veiksniai kemša veido poras, oda nebekvėpuoja, storėja jos raginis sluoksnis, tad ji tampa netolygi, greičiau sensta, raukšlėjasi.

Dažnu atveju, užterštos veido odos namuose kruopščiai išvalyti nebe pavyks. Apie tai, kam ir kada reikalingas veido odos valymas ir kaip jis atliekamas kalbamės su beveik dešimtmetį kosmetologe dirbančia Gita Jaugelavičiene.

Veido odos valymas: nuo paviršinio valymo iki problematiškos odos gydymo

Dulkės, makiažas, kiti nešvarumai, gali susimaišyti su riebalinių liaukų išskyromis ir užkimšti poras. O tai jau puiki „dirva“ inkštirų ir spuogelių klestėjimui. Kasdienėmis veido valymo priemonėmis dažnai nuvalyti visų sankaupų neįmanoma, o reguliariai atliekamas veido valymas neleidžia odai užsiteršti.
Profesionalai išskiria tris pagrindinius veido odos valymo būdus. Pasirinkti Jūsų odai tinkamiausią valymo būdą gali padėti patyręs kosmetologas.

Paviršinis arba higieninis odos valymas tinka neproblematiškos ir neužterštos odos savininkams. Toks valymas gali būti atliekamas naudojant pagal odos tipą parinktus šveitiklius, kaukes. Tokį odos valymą galima atlikti tiek namuose, tiek kosmetologo kabinete.

Kaip prižiūrėti veido odą po valymo?

Kosmetologės G. Jaugelavičienės teigimu, veido odos valymas – tik vienas žingsnis sveikesnės odos link. Ypatingai svarbu pasirinkti tinkamas priežiūros priemones ir kasdien kruopščiai valyti ir prižiūrėti veido odą. Specialistė siūlo vadovautis 4 pagrindiniais kasdienės odos priežiūros žingsniais.

  1. Valymas. Visų pirma, reikia nuvalyti visus makiažo ir kitus ant odos susikaupusius nešvarumus. Riebesnės odos savininkams rekomenduojama naudoti „Germaine de Capuccini“ PUREXPERT linijos valymui skirtas putas, gelį ar specialius prausiklius riebiai ir/ar probleminei odai. PUREXPERT linijos priemones rasite ČIA. Sausesnės odos valymui verčiau rinktis valomąjį pienelį. Odos valymui puikiai tiks „Germaine de Capuccini“ OPTIONS linijos prausikliai, geliai, makiažo valikliai ar pieneliai. OPTIONS linijos priemones rasite ČIA.
  2. Tonizavimas. Pagal odos tipą parinktas tonikas padės sudrėkinti odą, pagerinti jos išvaizdą, prisotinti antioksidantais. Dažnai praleidžiame šį odos valymo žingsnį, gerai nesuprasdami odos tonizavimo naudos. Klaidinga manyti, kad tonikas valo odos nešvarumus. Jis negali būti naudojamas vietoje veido valymo priemonių! Tikroji toniko paskirtis – atstatyti normalų odos PH ir paruošti odą kitos kosmetinės priemonės naudojimui. Priemonė veikia raminančiai, priešuždegimiškai, drėkinančiai, pašalina negyvas odos ląsteles, reguliuoja blizgesį ir apsaugo nuo ankstyvo odos senėjimo.
  3. Odos atstatymas. Veido atstatymui reikėtų naudoti kremą. Priklausomai nuo odos tipo, gali būti naudojamas vienas arba du atskiri kremai – dieninis ir naktinis. Jei oda brandi, pernelyg sausa, rekomenduojama naudoti ne tik kremą, bet ir serumą. Brandžios odos atnaujinimui idealiai tinka „Germaine de Capuccini“ linijos SRNS produktai su cinko-glicino kompleksu. SRNS linijos priemones rasite ČIARudenį ir pavasarį odos atstatymui rekomenduojami TIMEXPERT C+ linijos produktai, skatinantys odos regeneraciją ir subalansuojantys drėgmės lygį. Priemones su vitaminu C rasite ČIA.
  4. Papildoma odos priežiūra. Papildomai veido priežiūrai galima naudoti kaukes, šveitiklius. Veido kaukę rekomenduojama naudoti tik nuprausus ir nušveitus odą šveitikliu. Prieš dedant veido kaukę galima naudoti stipresnio poveikio serumą ar specialią ampulę su vitaminu.

Apie kosmetologę Gitą Jaugelavičienę

Gita Jaugelavičienė
Gita Jaugelavičienė

Gita Jaugelavičienė – 9 metus kosmetologijos srityje dirbanti profesionalė. Nuo mažens svajojusi apie grožio industriją Gita savo kosmetologijos kabinete atlieka įvairias veido procedūras, depiliacijas, ilgalaikį ir įprastą makiažą. Kosmetologė teigia, kad svarbiausia jos kaip specialistės užduotis – tinkamai atlikti procedūrą ir patenkinti kliento lūkesčius.

Kosmetologė yra baigusi „Femina Bona“ kursus, dalyvavusi daugybėje įvairių kosmetologijos sričių mokymuose. Pastaraisiais metais G. Jaugelavičienė tobulinosi permanentinio makiažo, rūgštinio pylingo ir kituose mokymuose. Tobulėjimas, anot profesionalės, yra neatsiejama kosmetologijos dalis, todėl svarbu nuolatos mokytis ir semtis naujų žinių.

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search