Plaukų stilistė pataria: kaip pasirinkti tinkamą trumpų plaukų kirpimą

Plaukų stilistė pataria: kaip pasirinkti tinkamą trumpų plaukų kirpimą

Tinkamas plaukų kirpimas gali visiškai transformuoti žmogaus įvaizdį ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Pamažu artėjant pilkiausiam ir šalčiausiam metų sezonui dažnai norisi pasikeisti, palepinti save nauju, spalvingu drabužiu arba, drąsesnėms, nusirėžti savo ilgas, ilgai puoselėtas kasas. Apie tai, kokie madų vėjai vyrauja trumpų plaukų kirpimo srityje, kalbamės su 12 metų šioje srityje dirbančia įvaizdžio dizainere, plaukų stiliste ir lektore Rūta Čepuliene.

Trumpi plaukai niekuomet neišeina iš mados

Nėra tikslaus apibrėžino koks plaukų ilgis jau skaitomas trumpu, tačiau dažniausiai kalbėdami apie moterišką trumpų plaukų kirpimą turime omenyje plaukus iki pečių. Tokie kirpimai visuomet populiarūs ir madingi, ypač vyresnio amžiaus moterų tarpe. ,,Nors šiuo rudens/ žiemos sezonu tendencinga būtų pasirinkti pusilgius arba ilgus plaukus, tačiau tarp duominuojančių kirpimų yra  bob kirpimas. Jį galite rinktis su sklastymu ties viduriu. Atsisakykite tvarkos, preciziškumo, tegul bob kirpimas būna tarsi nešukuotas, natūralus’’- teigia stilistė Rūta Čepulienė.

Išsirinkite jums tinkantį trumpų plaukų kirpimą

Dažnai nedrįstame rinktis trumpų plaukų kirpimo, nes galvojame, kad mums jis netiks. Nėra taisyklių, kurios apibrėžtų kam tinka ir kam netinka trumpi plaukai. O ir trumpų plaukų kirpimų yra toli gražu ne vienas, tad visada yra iš ko rinktis. Labai svarbu pasirinkti profesionalų trumpų plaukų stilistą ir juo pasikliauti. Jis pritaikys kirpimą atsižvelgdamas į veido formą, tam tikrus veido proporcijos niuansus, netgi kūno sudėjimą. Šiuolaikinė mada ir tendencijos leidžia drąsiai eksperimentuoti.

Populiariausi trumpų plaukų kirpimai

„Buzz“ stiliaus plaukų kirpimas

Tai ypač trumpas kirpimas, dažnai kerpamas su mašinėle. Gan ekstravagantiškas, tad reikia drasos ir noro taip kirptis.

„Pixie“ stiliaus plaukų kirpimas

Taip pat trumpų plaukų kirpimas, kuris turi kelis skirtingo ilgio plaukų sluoksnius. Viršutinėje dalyje plaukai ilgesni, apatinėje trumpi. Pixie kirpimas labai lengvai prižiūrimas, prie jo neužtruksite ilgai, tinka įvairaus amžiaus moterims yra madingas ir stilingas kirpimas.

„Bob“ stiliaus plaukų kirpimas

Irgi priskiriamas trumpų plaukų kirpimui ir ypač populiarus dabar. Šiuo metu vertėtų paeksperimentuoti ir rinktis ne klasikinį bob variantą, o šiek tiek įdomesnį, netvarkingą, banguotą, garbanotą variantą. Galima derinti kirpčiukus ir bob kirpimą arba bob su centriniu skyrimu.

Trumpų plaukų formavimas ir priežiūra

Trumpiems plaukams priežiūra turėtų būti tokia pati, kaip ir ilgiems plaukams. Reikėtų plaukus trinkti jūsų galvos odai tinkančiu šampūnų, plaukų galiukus tepti kondicionieriumi arba palepinti plaukų kauke. Kaip ir ilgiems plaukams, trumpus plaukus taip pat reikėtų karts nuo karto palepinti  giluminio poveikio plaukų procedūromis, kurios atstato plaukų drėgmę. Tačiau, siekiant suformuoti ir išlaikyti norimą šukuoseną, trumpiems plaukams privalu naudoti tinkamas plaukų formavimo priemones. Trumpų plaukų šukavimams ir formavimui naudokite plaukų vašką, įvairius gelius, pudrą, plaukų putas, kurios suteiks plaukams apimties. Lengviau galėsite juos sutvarkyti. Plaukus fiksuokite plaukų laku.

Trumpų plaukų formavimui rekomenduojame išmėginti KEUNE priemones, kurios ne tik fiksuos šukuoseną, suteiks jiems apimties bei tekstūros bet ir aprūpins multivitaminais: A, E, F bei H (biotino) vitaminų deriniu, kuris veikdamas kartu su kitais ingredientais maitina, puoselėja plaukus ir suteikia jiems energijos.

Apie plaukų stilistę Rūtą Čepulienę

12 metų šioje srityje dirbanti Rūta Čepulienė yra ne tik įvaizdžio dizainerė ir plaukų stilistė, tačiau ir lektorė, vedanti seminarus kitiems plaukų stilistams ir visažistams. Ne vienerius metus grožio srityje dirbanti Rūta tobulinasi bei kelia kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Su kolege yra įkūrusi įvaizdžio studiją Kauno senamiestyje “Asmeninė stilistė”. ,,Ankšiau dirbau profesinėje mokykloje su mokiniais, 10 metų dirbau su jais praktiškai, kaip kirpimo profesijos mokytoja ir praktikos vadovė. Dėščiau ir apmokindavau Lietuvos kirpėjus atlikti „So Pure“ plaukų procedūras, kurias sukūriau bendradarbiaudama su Femina Bona mokykla. Kadangi esu įgijusi edukologijos magistro laipsnį, tad labai džiaugiuosi galėdama susieti visus savo diplomus į vieną vietą ir dirbti su visuma.”- džiaugiasi stilistė.

Plaukų stilistė Rūta Čepulienė
Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search