Plaukų stilistas: suvaldyti galima net ir besiveliančius ar garbanotus plaukus

Plaukų stilistas: suvaldyti galima net ir besiveliančius ar garbanotus plaukus

Jūsų plaukai veliasi, pučiasi, garbanojasi, juos sunku iššukuoti? Patikėkite, Jūs – ne vieni. Vos keli pokyčiai kasdienėje rutinoje ar apsilankymas pas plaukų stilistą gali išgelbėti net ir beprotiškiausius plaukus.

Ar esate pasiruošę pokyčiams? Metas atsisveikinti su nevaldomais plaukais! Jau 18 metų plaukų stilistu dirbantis Stasys Valiukevičius sako, kad Jums pakaks vadovautis vos 4 patarimais.

  1. Maitinkite plaukus. Jei Jūsų plaukai išsausėję, tikėtina, kad jie velsis, pūsis, praras natūralų žvilgesį. Naudokite plaukų kondicionierių, kondicionuojantį purškiklį, kaukę.Jei turite garbanotus ar tiesiog nepaklusnius plaukus, naudokite kondicionierių, purškiklį su keratinu. Ši medžiaga yra baltymo skaidula, kuri ir sudaro plauko pagrindą. Būtent keratino trūkumas gali tapti nesuvaldomų, nusilpusių ir pažeistų plaukų priežastimi. Plaukų kondicionierius su keratinu padės atstatyti, sustiprinti plaukus, papildys keratino atsargas.Jei turite garbanotus plaukus, priežiūros priemonės su keratinu arba proteinu suteiks garbanoms tvirtumo, atgaivins plaukus, palengvins iššukavimą. Sausiems ir storesniems plaukams puikiai tiks keratino pagrindu sukurtas KEUNE linijos „Care“ plaukų purškiklis „Miracle“. Plonesnių ir minkštesnių plaukų priežiūrai stilistas rekomenduoja rinktis tos pačios linijos dvifazį purškiklį su keratinu „Keratin Smooth“.
  2. Rinkitės tinkamas plaukų priežiūros priemones. Jei plaukai natūralūs, tačiau juos sunku suvaldyti, tikėtina, kad naudojate netinkamą šampūną, kondicionierių, kaukę, aliejų arba kažkurios iš šių priemonių nenaudojate. Jei plaukai garbanoti, išsausėję, turėtumėte naudoti priemones būtent tokių plaukų priežiūrai.Jei plaukai dažyti, tikėtina, kad jie yra pažeisti ir išsausėję, todėl reikėtų naudoti dažytų plaukų priežiūrai skirtas priemones, kurios atstato ir giliai maitina plaukus. Plaukų galiukų priežiūrai naudokite drėkinantį aliejų.Nustatyti plaukų tipą ir parinkti tinkamas priemones padės profesionalus plaukų stilistas.
  3. Rūpinkitės plaukais ir juos tinkamai prižiūrėkite. Jei turite nepaklusnius ar garbanotus plaukus, džiovindami ar tiesindami nekelkite jų į viršų, dirbtinai nepūskite ir būtinai naudokite karščiui atsparias priežiūros priemones. Kiek įmanoma rečiau naudokite plaukų džiovintuvą ar tiesintuvą – net ir apsaugos priemonės nesuteikia visiškos apsaugos.Naudokite Jūsų plaukų tipui tinkantį plaukų šepetį, nepeškite plaukų. Visų tipų plaukų savininkams stilistas rekomenduoja rinktis natūralių šerių plaukų šepečius. Jei plaukai sausi, juos šukuokite tik drėgnus. Išdžiūvusius sausus plaukus modeliuokite rankomis ir plaukų modeliavimo priemonėmis. Suteikti plaukams glotnumo padės KEUNE linijos „Design“ plaukų modeliavimo losjonas „Sculpting“, serumas plaukų glotninimui „Defrezz“ ir kitos šios linijos priemonės.Jei įgriso beprotiškos garbanos, plaukų stilistas rekomenduoja keratininį plaukų tiesinimą. Toks tiesinimo būdas tinka turinčioms nešviesintus, natūralius ar natūraliais dažais dažytus plaukus. Procedūra padės pamiršti garbanas pusei metų.
  4. Pasirūpinkite „vidine“ sveikata. Sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir vitaminų nestokojantis organizmas – tai, ko reikia, norint turėti sveikus ir paklusnius plaukus.

Apie stilistą:

Stasys Valiukevičius – 18 metų plaukų stilistu dirbantis savo srities profesionalas. Pats Stasys save vadina perfekcionistu, dievinančiu kruopštų darbą ir visada siekiančiu tik pačio geriausios rezultato. Pasukti šiuo profesiniu keliu stilistą paskatino jį patį paauglystėje kirpusi kirpėja. Pastaroji pastebėjo jaunuolio potencialą, potraukį plaukų kirpimui, formavimui ir paskatino tapti plaukų meistru.

Savo stipriąja puse Stasys įvardija trumpų plaukų kirpimą ir ateityje svajoja apie nuosavą grožio saloną. Didžiausiu iššūkiu darbe, anot Stasio, dažnai tampa vestuvinė šukuosena – juk klientės savo svarbiausią gyvenimo dieną nori būti pačios gražiausios.

Valiukevičius dirba Vilniuje, grožio studijoje „Harmonija“, yra baigęs „Femina Bona“ dažymo, šukuosenų formavimo, kirpimo kursus, nuolatos tobulinasi seminaruose, kursuose. Anot jo, ši profesija neatsiejama nuo nuolatinio tobulėjimo, todėl kasdien išmokstama vis kažko naujo.

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search