Kas tinka moterims, netinka vyrams, arba ko vyrai nedrįsta paklausti plaukų stilisto?

Kas tinka moterims, netinka vyrams, arba ko vyrai nedrįsta paklausti plaukų stilisto?

Trumpi, pusilgiai, ilgi, stori ar ploni, tiesūs ar garbanoti – priežiūros reikia net ir vyrų plaukams. Ką jau kalbėti apie vyrus, nusprendusius puikuotis savo barzda. Ilmira Smirnova, 20 metų dirbanti vyrų plaukų stiliste, teigia, kad šiuolaikiniai vyrai gerokai labiau rūpinasi savo išvaizda, yra reiklesni. Kad ir kaip būtų dažnas nežino, kaip tai daryti tinkamai. I. Smirnova pateikia 4 vyrų plaukų ir barzdos priežiūros taisykles, kurių turėtų laikytis bet kuris puikiai atrodyti norintis vyras.

 1. Vyriškos priežiūros priemonės ≠ moteriškoms priežiūros priemonėms.Kiekvienas plaukų ir odos priežiūros priemonių  gamintojas atsižvelgia į fiziologinius vartotojo ypatumus. Vyrams skirtas šampūnas savo sudėtimi ir aromatu skiriasi nuo moterims skirtos priemonės. Vyrų galvos odos pH (lygus 5,4) yra mažesnis negu moterų (lygus 5,7). Be to, vyrų kraujo apytaka intensyvesnė, riebalinės liaukos išskiria daugiau riebalo, todėl plaukai greičiau riebaluojasi. Dažnai vyrai gyvena aktyviau nei moterys, nesveikiau maitinasi, o tai atsispindi ir galvos odoje. Galbūt nustebsite, bet vyrai yra labiau linkę stresuoti, o dėl to dažnai atsiranda pleiskanų, galvos oda parausta, jaučiamas sudirgimas.Odos ir plaukų priežiūros kosmetikos gamintojai vyrams  kuria universalesnę, plaukų ir galvos odą valančią, raminančią ir tinkančią kasdieniniam naudojimui kosmetiką. Kai kurios kosmetikos linijos pritaikytos naudojimui tiek kūnui, tiek galvos plovimui.Su 1922 by J.M.KEUNE kosmetika dirbanti stilistė savo klientams pataria rinktis natūraliais ingredientais praturtintas tradicines vyrų plaukus ir barzdas puoselėjančias priemones, pabrėžiančias vyrų privalumus. Kasdienei plaukų ir kūno priežiūrai skirtas priemones, praturtintas kreatinu, kanapių ir bambuko ekstraktu galima naudoti kiekvieną dieną.Šampūną galite įsigyti ir kondicionierių galite įsigyti:
  1922 by J.M.KEUNE švelniai valantis vyriškas šampūnas plaukams ir kūnui ESSENTIAL
  1922 by J.M.KEUNE švelnus vyriškas plaukų kondicionierius ESSENTIAL
 2. Tiek plaukai, tiek barzda reikalauja kasdienės priežiūros. Anot stilistės, plaukų ir barzdos priežiūra nesibaigia po apsilankymo pas grožio specialistą. Vyrai taip pat, kaip ir moterys turėtų savimi rūpintis kasdien. Plaukų ir barzdos stilistai patars, ką ir kaip reikia daryti.
 3. Priežiūras priemones reikėtų rinktis tik pasitarus su specialistu. Dažnas vyras mano, kad puikiai žino, kokia yra jo galvos odos būklė, koks jo plaukų tipas ir kokias priemones reikėtų naudoti. Stilistės teigimu, neteisingai pasirinkta arba per gausiai naudojama kosmetika – pirmas žingsnis link dar didesnių bėdų.
 4. Didžiausios vyrų baimės arba kaip išvengti plikimo. Daugelis vyrų sutiks, kad viena didžiausių jų baimių – nuplikti. Plaukų slinkimas, plikimas, pleiskanos, seborėjinis dermatitas ir kitos odos ir plaukų problemos kankina ne vieną vyrą. Odos ir plaukų priežiūros priemonių gamintojai tam skiria ypatingą dėmesį, todėl galima rasti efektyvių priemonių stabdyti arba užkirsti kelią odos ir plaukų ligoms.Plaukų stilistai ir vyrai pamėgo specialios paskirties atstatantį plaukų struktūrą šampūną ir losjoną. Šių priemonių sudėtyje esantis kreatinas, vitaminas H, raudonasis ženšenis ir provitaminas B5 skatina kraujo apytaką, stiprina, atstato ir net 25 proc. pagreitina plaukų augimo procesą.Šampūną ir losjoną galite įsigyti čia:
  1922 by J.M.KEUNE vyriškas plaukus stiprinantis šampūnas FORTIFYING
  1922 by J.M.KEUNE vyriškas plaukus stiprinantis losjonas FORTIFYINGGrožio ekspertų patikrintas, per beveik šimtmetį kauptą patirtį, mokslinius tyrimus, atsidavimą darbui ir tobulumo paieškas sukurtas KEUNE priemones vyrams rasite www.feminabona24.com
Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search