Kosmetologė, grožio terapeutė-technologė Gerda Gedžė

Kosmetologė, grožio terapeutė-technologė Gerda Gedžė

G. Gedžė yra įgijusi ir SPA Terapijos Specialisto kvalifikaciją, lankė įvairių veido masažo technikų, pilingo ir senėjimą stabdančių procedūrų atlikimo technikos kursus, turi tarptautinį chiromasažo meistro vardą. Nuolat skaito paskaitas ir pranešimus Tarptautinėse Konferencijose.

Gerda Gedžė – jau beveik 20 m. kosmetologijos srityje dirbanti kosmetologė, grožio terapeutė-technologė, dėstytoja-lektorė. Cheminio pilingo, problematinės ir senstančios odos gydymo profesionalė juokauja, kad į šią sritį ją veikiausiai atvedė mama, dar mokykloje ją nuvedusi į grožio būrelį. 1998 m. tuometinėje Vilniaus Aukštesniojoj technologijos mokykloje gavusi kosmetiko-vizažisto kvalifikaciją G. Gedžė pasinėrė į nuolatinio tobulėjimo ir precizikos reikalaujančią grožio industriją. 2015 m. kosmetologė baigė Kauno kolegiją ir gavo grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnį ir technologo kvalifikaciją. Gerda sako, kad yra tikras posakio, kad, radus mylimą darbą, niekada nebereikia dirbti, įrodymas.

Veda praktinius ir teorinius mokymus, bei kvalifikacijos kėlimo kursus, rengia mokymo programas kosmetologams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ispanijoje, Gruzijoje, Azerbaidžane.

Kosmetologė, grožio terapeutė-technologė Gerda Gedžė
Turite klausimų ar pasiūlymų?

Susisiekite su mumis!

Start typing and press Enter to search